OŚRODEK WYPOCZYNKOWY KORSARZ - DARŁÓWKO
F
A
C
E
B
O
O
K

WESELE

Wasze wesele nad morzem...

Perfekcyjne przyjęcie, wyjątkowa atmosfera, doskonałe otoczenie oraz wyśmienita kuchnia i morze to marzenie niemalże każdej pary młodej. Możemy zorganizować dla Państwa wesele do 130 osób. Goście mogą usiąść zarówno przy okrągłych stołach 10-12 - osobowych jak również przy prostokątnych ustawionych w rzędy czy podkowę. Gościom zapewniamy nocleg w cenie 30 zł/ osoby w pokojach z łazienkami, telewizorem i łączem internetowym.

Na Państwa życzenie pomożemy w organizacji transportu dla gości. Oferujemy również pomoc w wyborze kamerzysty, fotografa, kosmetyczki. Obsługa dołoży wszelkich starań aby uroczystość była wyjątkowa a atmosfera miła. Poprawiny wliczane są do ceny wesela. Zorganizujemy je dla Państwa w sali restauracyjnej, bądź w okresie wiosennym w plenerze na terenie ośrodka. Serwowane dania będą pochodzić z uroczystości weselnej, dodatkowo jedno ciepłe danie gratis. Potrafimy sprostać wszelkim wymaganiom.

Standardowa cena to 180 zł/ osoby. Dla każdego z Państwa postaramy się stworzyć ofertę dostosowaną do życzeń, potrzeb i budżetu. Apartament dla nowożeńców gratis.

Odnośnie terminów i szczegółów imprezy prosimy kontaktować się z nami:

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY KORSARZ
76 - 153 Darłówko Wschodnie, ul. Conrada 6
tel. 94 314 2667, kom. 513 087 668 | e-mail: biurokorsarz@wp.pl

Projekt i wykonanie: Marceli Lichacy & Maciej Rudnikowski